CTP Boru ve Ek Parçaları - GRP Pipes and Fittings

Yatırımlarınızdan yararlı ve uzun süreli sonuçlar alabilmek için üretimden devreye almaya kadar olan sürecin en doğru şekilde gerçekleşmesi gerekmektedir. ESEN her adımda kalite ve güvenirliğe odaklanmıştır ve yıllardır bu standartlara özen göstererek hizmet sunmaktadır.

Boru hatlarının kusursuz kurulumu, uzun vadeli performans ve dayanıklılık açısından çok önemlidir.  Bu nedenle kapsamlı saha hizmetleri ve kusursuz boru montajı kritik bir rol oynamaktadır. ESEN, uzman ekibiyle projeniz ile ilgili her türlü mühendislik problemine karşı uygun çözüm önerileriyle güven verir.

Uzman kadromuz uzun yıllar tecrübeli, eğitimli ve yeterli uzmanlıkta teknisyenlerden ve mühendislerden oluşmaktadır. Kapsamlı bilgi, deneyim ve donanıma sahip olan uzmanlarımız olağanüstü güvenlik standartlarımıza uygun olarak yurt içi ve yurt dışında hizmet vermektedirler.

ESEN saha hizmetleri ekibi; boruların taşınması, döşenmesi, montajı, gelecekteki problemleri önleme amacıyla test/izleme prosedürleri gibi kapsamlı hizmet yelpazesi sunmaktadır.

ESEN olarak aşağıdaki hizmetlerini sunmaktayız;

  • Saha Süpervizyon Hizmeti (Yurt içi & Yurt dışı)
  • Teknik Çizimler
  • Qa/ Qc Servisleri
  • Proje Danışmanlığı
  • Hidrotest ve Devreye Alma
  • Preperation of BoQ (Below of Quantity)

Boru döşeme desteği, bakımı ve onarımı ile ilgili ek yardım gerektiren durumlarda, saha hizmetleri ekibimizin yardımları için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Lütfen bize  esen@esen.com  adresinden e-posta gönderin.